Taksi ara koltuk ara bölücü perde Bu ürün binek ve kamyonet tipi ticari araçlar için 2 standart ölçüde üretilmektedir. Ürün sadece sürücü ile yolcu arasındaki izolasyonu sağlamaktadır. Basit montaj ve de montajı ile aracınıza zarar vermeden kullanabilirsiniz.

Korona virüsten korunmak amacıyla aracının şoför koltuğu çevresini şeffaf brandayla kapatıp yolcularla aranıza mesafe koyun. Çin’de ortaya çıkan dünyayı etkisi altına alan corona virüsüyle ilgili tedbirler ülke genelinde alınıyor.

Taksiciler, korona virüsten korunmak amacıyla önlem almak zorundalar. Taksiciler için arka koltuklarının önüne, tavandan tabana kadar şeffaf naylon
brandalar veya pleksiglass ile koruma sağlayabilirler. Takside para alışverişi, brandanın ortasında bulunan fermuarlı kapaklı bölümden yapılabilir.
Bu sayede taksi şoförü ile müşteri arasındaki etkileşim en aza indirilerek sosyal mesafenin korunması sağlar. Hayata geçirilen uygulama hem taksicileri hem de müşterileri memnun ediyor. Taksiciler, her zaman farklı insanlarla iç içe oldukları bir sektör içerisindeler ve brandalı önlemle kendilerini daha güvende hissedecekler. Müşteriler ise taksilerdeki brandalı önlemin daha sağlıklı olduğunu düşündüğü için tercih edeceklerdir.

Taksi Yolcu Virüs Koruma Brandası Montaj Bilgileri

  1. Ön Yolcu koltuğunu sürücü koltuğu ile aynı seviyeye getirin. Başlık lastikleri ve başlık ipleri ile perdeyi araca asın. Cırtın tavanda yapışacağı belirleyip araç tavanına yapıştırın.
  2. Tavana yapıştırdığınız cırt ile perdedeki cırtı birleştirerek üst kısmın montajını tamamlayın.
  3. Perdenin alt tarafındaki kanca deliklerinden,Lastik kancalar yardımı ile aracın koltuklarına bağlayın böylece montajını basitçe ve kısa bir sürede yapmış olduk.
  4. Yolcu ile Şöfer arasında perdenin orta kısmında bulunan cebi kullanarak para alışverişini transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi Virüs Koruma Bölücü Branda

WHATSAPP
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by