Sıklıkla kullandığımız eczanelerde ülkemizde bulunan corona virüsü kapsamında ek önlemler alınmaya başlandı eczacıların hastaların ve kendilerini korumaları için üretimini yaptığımız pleksiglass şeffaf koruma panelleri sayesinde hasta ile eczacı arasında bir kalkan oluşmaktadır bu sayede hasta ile eczaneci arasında bölücü paneller ile temassız ilaç alım satım işlemini kolayca güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Eczane çalışanları, kendilerini ve müşterilerini korumak amacıyla tezgah ile müşterilerin bulunduğu alanı şeffaf pleksiglass virüs koruma paneli ürünlermiz ile ayırmaya başladı. Maske ve eldiven takarak çalışmalarına devam eden eczacılar, hasta ile ilaç ve nakit alışverişini pleksiglass virüs koruma paneli ile rahatlıkla yapabilirler. Corona virüsü ve diğer grip vs salgınlar için ilaç kolanya eldiven maske alışverişi için yoğunluk yaşayan eczanelerin bu koruma panelleri bankolar ile kendilerini ve müşterileri için önlem alabilir.

Virüs Koruma Panellerini web sitemizde bulunan telefon numaralarımızı arayarak tezgah masa ölçülerinizi verebilir mail yolu ile sipariş verebilir türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Eczane Virüs Koruma Paneli Örnek Çalışmalarımız

 

WHATSAPP
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by