Virüs test kabinleri hastaneler ve karantina altına alınan hastalar için üretilmiş olup kabinler sayesinde hasta vakalardan ağızdan sürtünme alma ve hasta muayene sırasında tanı kitleri için sıklıkla kullanılmaktadır.İlk kez Aralık ayında görülen ve ( 2019-nCoV )olarak adlandırılan virüs korona virüs ya da Corona virüsü adıylada biliniyor. Dünya Sağlık Örgütü 11 Şubat tarihinde koronavirüs kaynaklı hastalığa Covid-19 adını verdi. Daha sonra küresel olarak pandemi olarak ilan edildi.

Virüs test kabinleri hava ile taşınan zararlı maddelerin kontrolsüz difüzyonundan dolayı tehlikeli etkilerinden ürün ve çevresel korumanın sağlanacağı şekilde tasarlanmıştır ve aynı zamanda herhangi bir enfeksiyonun çevreye ve hekime etkisini minimize eder.

Covid-19 test kabinleri yarım ay şeklinde olarak tasarlanmış şeffaf pleksiglas ürünler ile imal edilmiştir test kabinlerinin altında bulunan tekerler sayesinde istediğiniz yere götürüp rahatlıkla taşıyabilirsiniz.Hasta numune alma kabinlerde iki adet oval boşluk bulunmak olup bu boşluklar içerisinden doktor hastadan rahatlıkla sürüntü numunesi alabilmekte olup hasta ile doktor arasında sosyal mesafe ve oluşacak öksürük ve aksırık esnasında solunum yolu ile ortama saçılan damlacık enfeksiyonu ile olduğundan, bulaşmayı engellemek için solunum yolu enfeksiyonlarından korunma için virüs test kabinlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koronavirüsü test kabinleri hastane ve diğer ortamlarda covid-19 testleri için kullanılmakta olup muayene hasta kabini olarakta adlandırdığımız test kabinleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sorumlusu Oğuzhan Güzel ile iletişime geçip test kabinleri için fiyat teklifi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Virüs Kontrol Test Kabinleri

WHATSAPP
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by